مدل

مدل دکوراسیون های زیبا + ایده های زیبا برای طراحی + مقالات طراحی

مدل

مدل دکوراسیون های زیبا + ایده های زیبا برای طراحی + مقالات طراحی

۷ نوع سنگ با زیبایی ماندگار برای حمام شما

سحر خانوم | دوشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۵:۳۰ ب.ظ

مجموعه: دکوراسیون و چیدمانسنگ در دکوراسیون حمام

حمام یکی از فضاهای مرطوب در هر خانه است و انتخاب مصالح آن باید با دقت زیادی صورت گیرد. سنگ یکی از مقاوم ترین مصالح موجود برای دکوراسیون حمام است که علاوه بر دوام، زیبایی طبیعی آن نیز بر ارزشش می افزاید. هیچ متریالی مانند سنگ طبیعی وجود ندارد. هیچ دو قسمتی از آن شبیه به هم نیست و هیچ متریال دیگر مانند سنگ، گرما و بافت طبیعی به حمام نمی دهد. اگر از این مصالح به خوبی نگهداری شود، می تواند به اندازه ی کل عمر شما دوام داشته باشد. در این مطلب نیز قصد داریم شما را با دنیای سنگ ها بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید ...

 

انواع سنگ در دکوراسیون حمام,دکوراسیون حمام,سنگ مرمر

سنگ مرمر قرن ها بر اساس زیبایی ذاتی اش محبوب بوده است

 

سنگ مرمر قرن ها بر اساس زیبایی ذاتی اش محبوب ترین گزینه ی انتخاب سنگ برای فضاهای داخلی مجلل بوده است. اما سنگ های مرمر با وجودی که همچنان کلاسیک هستند، جنبه های منفی نیز دارند و تنها گزینه های شما برای انتخاب نیستند. در اینجا ۷ نوع سنگ طبیعی دیگر را به شما معرفی می کنیم که هرکدام از آنها با ویژگی ها و خاصیت هایی که دارند مناسب کف، دیوار و صفحه ی کانتر حمام های شما هستند.

 

طراحی دکوراسیون حمام با سنگ ها,سنگ مرمر,سنگ حمام

 سنگ یکی از مقاوم ترین مصالح موجود برای دکوراسیون حمام است

 

طراحی فضای داخلی حمام با سنگ ها
قیمت سنگ های طبیعی بسیار متنوع است، پس قبل از خرید تحقیق کنید. اما اجازه ندهید قیمت بالا شما را از داشتن سنگی که دوست دارید محروم کند. تایل های بزرگتر معمولا ارزان تر از تایل های کوچکتر هستند. هم چنین سعی کنید از سنگ های طبیعی تنها برای یک دیوار یا طاقچه ی کوچک استفاده کنید تا هزینه هایتان کاهش یابد و یک طراحی مقرون به صرفه داشته باشید.

 

انواع سنگ در دکوراسیون حمام,دکوراسیون حمام,سنگ صابون

سنگ صابون یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام است

سنگ صابون در دکوراسیون حمام

با وجودی که سنگ صابون در حمام ها کمتر استفاده شده، اما در واقع یک گزینه ی بسیار عالی است چون نیازمند نگهداری بسیار کمی است.سنگ صابون یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام است که به بتونه کاری نیاز ندارد؛ فقط به صورت دوره ای اندکی روغن معدنی روی سطح آن بمالید. با گذشت زمان این سنگ با اکسیژن ترکیب می شود و رنگ آن تیره تر و غنی تر می شود.

طراحی دکوراسیون حمام با سنگ ها,سنگ مرمر,سنگ آهک

سنگ آهک برای دکوراسیون داخلی حمام استفاده می شود

سنگ آهک در حمام

سنگ آهک یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام است که این سنگ در حالت طبیعی اش بسیار پر منفذ است و برای اجتناب از لکه دار شدن باید بتونه کاری شود. اما به خاطر ظاهر نرم و یکنواخت و رنگ خنثی و گرمش محبوبیت دارد. سنگ آهک هم برای دکوراسیون داخلی سنتی و هم دکوراسیون مدرن مناسب است.

 

انواع سنگ در دکوراسیون حمام,دکوراسیون حمام,سنگ تراورتن

تراورتن در واقع نوعی سنگ آهک در طیف وسیعی از رنگ های گرم است

سنگ تراورتن در دکوراسیون حمام

تراورتن در واقع نوعی سنگ آهک در طیف وسیعی از رنگ های گرم است. منفذهای عمیق در این سنگ اغلب با دوغاب یا اپوکسی با رنگ مشابه پر می شود که در دکوراسیون حمام به کار می رود و سطح صاف تری ایجاد کند.

طراحی فضای داخلی حمام با سنگ ها,طراحی دکوراسیون حمام با سنگ ها,سنگ ساختمانی بلژیکی

سنگ ساختمانی بلژیکی نیز نوعی سنگ آهک است

 

سنگ ساختمانی بلژیکی با رنگ خاکستری یا مایل به آبی برای حمام
این سنگ نیز نوعی سنگ آهک است اما با زمینه ی خاکستری تیره یا سیاه و رگه های خاکستری، سفید و برنزی رنگ. این سنگ در کنار دوغابی به رنگ متضاد، عالی به نظر می رسد. این متریال با گذشت زمان به آرامی خراشیده می شود، اما این زنگار آن را زیباتر می کند و اندکی روغن زیتون درخشندگی آن را باز می گرداند. اگر خواهان حمام و سرویس بهداشتی لوکس هستید، به توصیه های ما توجه کنید.این سنگ یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام است.

 

انواع سنگ در دکوراسیون حمام,دکوراسیون حمام,سنگ عقیق

یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام سنگ عقیق است

 

سنگ عقیق در حمام

یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام سنگ عقیق است این سنگ با رگه های موجود در آن و در طیف وسیعی از رنگ ها ظاهری منحصر به فرد دارد. به دلیل حالت نیمه شفاف سنگ عقیق، طراحان اغلب پشت سطوح و دیوارها را نورپردازی می کنند و به فضا درخشندگی چشم گیری می دهند. این سنگ حساس و ظریف است و نیاز به بتونه گیری دارد.

طراحی فضای داخلی حمام با سنگ ها،طراحی دکوراسیون حمام با سنگ ها,سنگ لوح

سنگ لوح برای طراحی فضای داخلی حمام استفاده می شود

 

سنگ لوح در دکوراسیون حمام

این سنگ معمولا برای طراحی فضای داخلی حمام در فضاهای داخلی روستیک استفاده می شود اما به فضاهای دیگر نیز می خورد. سنگ لوح به خصوص به عنوان کفپوش نیز مناسب است، زیرا به طور طبیعی در برابر لغزش مقاوم است. برای تمیز کردن این نوع سنگ فقط از یک پاک کننده ی ملایم استفاده کنید که باعث سایش سنگ نشود.

انواع سنگ در دکوراسیون حمام,دکوراسیون حمام,طراحی فضای داخلی حمام با سنگ ها

یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام ماسه سنگ است

 

ماسه سنگ در حمام

این نوع مصالح با یک ظاهر شبیه به چشم انداز کویر، توسط لایه های متراکم شده ی ماسه ایجاد می شود و در انواع رنگ ها موجود است.یکی از انواع سنگ در دکوراسیون حمام ماسه سنگ است که بتونه کاری آن به طور متناوب (مثلا سالی دو بار) ضروری است، زیرا سطح پر منفذ آن آب و مایعات دیگر را می مکد و منجر به لکه دار شدن یا حتی تاب خوردگی آن می شود.

 

منبع : chidaneh.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • آویزهای دیواری ابتکاری
  • ابتکارهایی برای آشپزخانه
  • اتاق خواب مشترک
  • انواع سبک ها در دکوراسیون
  • با فصل ها تغییر دکوراسیون بدهید
  • تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد
مطلب در سایت مدل موبایل

مطالب دیگر
مروری بر روشهای شناسایی و تشخیص خرابی در صنعت ریلی و کاربرد FTA در تشخیص خرابی سیستم ماشین سوزن
بررسی عوامل موثر بر شیوع خشونت در بین جوانان در شهرستان دهاقان
جامعه اطلاعاتی و بازنگری در ساختار و کارکرد روابط عمومی
تاثیر افزودن آنزیم لیپاز بر روی ویژگی های حسی پنیر سفید آب نمکی تهیه شده از شیر گوسفند
معرفی بازوپایان پرمین پسین در برش چینه شناسی دره دیز - جلفا و اهمیت چینه شناسی آنها
رفتارسنجی تغییر اقلیم طی نیم قرن اخیر در شمال غرب ایران با تأکید بر عنصر دما
درایور هوشمند LED با حسگر پردازش حضور افراد توسط میکروکنترلر
ارایه مدل تخصیص ترافیک در شبکه با منظور نمودن شاخص های زمان سفر، مسافت سفر و نشر آلاینده منوکسید کربن با استفاده از بهینه سازی چندهدفی
The Effect of Temperature, Pressure and Mixing Ratio of Injection Water with formation water on strontium sulfate scale formation in siri oilfield using OLI scale chem software
بررسی تاثیر بام سبز در صرفه جویی انرژی
  • ۹۶/۰۴/۰۵
  • سحر خانوم