مدل

مدل دکوراسیون های زیبا + ایده های زیبا برای طراحی + مقالات طراحی

مدل

مدل دکوراسیون های زیبا + ایده های زیبا برای طراحی + مقالات طراحی

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای خانه شما (2)

سحر خانوم | شنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۶، ۰۵:۳۰ ق.ظ

مجموعه: دکوراسیون و چیدماناستفاده از کاغذدیواری‌ این روزها به یک فن تبدیل شده است؛ مهارتی که با دانستن تکنیک های ساده‌ای می توان آن را به راحتی در خانه اجرا کرد.


سه بعدی
شاید دیگر دوران سر کردن در فضای طراحی‌های دوبعدی واقعا به سر رسیده. این مساله را می‌شود با نسبت خرید کاغذدیواری‌های سه‌بعدی در بازار هم فهمید. این روزها اگر گشتی در راسته فروشندگان کاغذدیواری بزنید، حتما این پدیده‌های تازه‌وارد را می‌بینید. کاغذدیواری‌هایی برجسته که اگر از فاصله چندمتری به آنها نگاه کنید، طرح‌های خاصی به صورت برجسته دیده می‌شود. کاربرد این کاغذدیواری‌ها هم متفاوت است؛ بیشتر برای طراحی فضای اتاق‌های پذیرایی بزرگ و همچنین در لابی ساختمان‌ها استفاده می شوند.

مدل کاغذ دیواری, دکوراسیون کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های سه‌بعدی های شلوغ برای خانه های بزرگ‌تر و سبکترها برای خانه‌های کوچکتر


این وسط انتخاب طرح کاغذدیواری‌های سه‌بعدی بسیار اهمیت دارد؛ سه‌بعدی‌های شلوغ برای خانه‌های بزرگ‌تر و سبک‌ترها برای خانه‌های کوچک‌تر. خوب است بدانید کاغذدیواری‌‌های سه‌بعدی برای نمایش سه‌بعدی‌شان به دیوارهای بزرگ نیاز دارند پس بهتر است برای خانه‌های کوچک اصلا سراغ این دسته کاغذدیواری‌ها نروید.

کودک

انتخاب کاغذ دیواری,کاغذ دیواری های خانه

کاغذدیواری هایی که برای اتاق بچه‌ها استفاده می شوند، هیچ قاعده و قانون خاصی ندارند


کاغذدیواری‌هایی که برای اتاق بچه‌ها استفاده می‌شوند، هیچ قاعده و قانون خاصی ندارند. هر روز بسته به شخصیت‌های کارتونی جدیدی که وارد دنیای کودکانه می‌شود تنوع این کاغذها هم در سبک و طرح‌های مختلف بیشتر می‌شود و فقط رنگ‌ها هستند که ثابت می‌مانند. آبی، سبز، قهوه‌ای، سورمه‌ای و سفید برای پسرها و یاسی، بنفش، زرد، گلبهی، صورتی، قرمز و سفید هم برای دخترها. در کاغذدیواری اتاق بچه‌ها اگر طرح‌ها به صورت موتیف باشد؛ یعنی المان‌های تک به صورت کوچک روی کاغذ ساده قرار گرفته باشد می‌توان سرتاسر اتاق را با کاغذدیواری پوشاند اما اگر کاغذدیواری شلوغ بود، می‌شود اصل یک دیوار کاغذ اصلی و بقیه کاغذ ساده را هم در این فضا پیاده کرد.

 

شیک ترین دکوراسیون کاغذ دیواری,نحوه انتخاب کاغذ دیواری

رنگ های کاغذدیواری می تواند به اتاق‌ها معنا و مفهوم تازه‌ای ببخشد


رنگ ها در زمان انتخاب کاغذدیواری همان‌قدر اهمیت دارند که طرح و نقشه آنها. با استفاده از رنگ‌های کاغذدیواری می‌توان به اتاق‌ها معنا و مفهوم تازه‌ای بخشید. رنگ کاغذدیواری‌ها ارتباط مستقیمی با حجم و مساحت اتاق دارد. رنگ‌های تیره مثل مشکی، طوسی سیر یا قهوه‌ای را به هیچ عنوان در فضاهای کوچک یا تاریک نباید استفاده کرد برای اینکه محیط را کوچک‌تر و تاریک‌تر از همیشه نشان می‌دهند.

خرید کاغذدیواری,شیک ترین مدل کاغذدیواری

کاغذدیواری های بژ و طلایی برای اینکه گرمی بیشتری به فضا می دهند محبوب‌تر هستند


برای اتاق‌ها و فضاهایی که دیوارهای بلندی دارند، کاغذدیواری‌های بژ و طلایی‌رنگ بهتر از کاغذدیواری‌های طوسی و نقره‌ای‌رنگ هستند. در فضاهای پرنور هم رنگ‌های بژ، طلایی و قهوه‌ای بهتر هستند برای اینکه این رنگ‌ها نور را می‌شکنند و فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. کاغذدیواری‌های بژ و طلایی معمولا محبوب‌تر از کاغذدیواری‌های طوسی و نقره‌ای هستند برای اینکه گرمی بیشتری به فضا می‌دهند و به درد خانه‌های مجلل می‌خورند. رنگ‌های تیره را بیشتر در خانه‌های ساده امروزی می‌توان پیدا کرد. اگر یکی از دیوارهای سالن را تیره کردید، برای باقی دیوارها کاغذدیواری با همان طرح ولی رنگ روشن انتخاب کنید. همه آلبوم‌های کاغذدیواری، رنگ‌های روشن کاغذدیواری‌های تیره‌رنگ را هم دارند.

دکوراسیون کاغذ دیواری, جدیدترین دکوراسیون کاغذدیواری

در رنگ کاغذدیواری‌های اتاق‌ها دو خط قرمز وجود دارد؛ یکی رنگ آبی و دیگری نارنجی

 
در رنگ کاغذدیواری‌های اتاق‌ها دو خط قرمز وجود دارد؛ یکی رنگ آبی و دیگری نارنجی. معمولا طراحان دکوراسیون داخلی نارنجی سیر را به گلبهی یا نخودی و بژ تغییر می‌دهند و آبی‌ها را به نیلی، فیلی و ... نزدیک می‌کنند چون رنگ آبی اتاق را خیلی تاریک و سرد می‌کند و نارنجی به اتاق انرژی زیادی می‌دهد؛ آن‌قدر که هیچ گوشه‌ای برای آرامش در آن پیدا نمی‌شود. برای همین طراحان این دو رنگ را برای کاغذدیواری انتخاب نمی‌کنند حتی اگر مبلمان خانه و ... هم تم نارنجی یا آبی داشته باشد، آن‌وقت رنگ دیوارها را به نقره‌ای یا سفید یا صورتی و بنفش نزدیک می‌کنند اما هیچ‌وقت سراغ نارنجی یا آبی سیر نمی‌روند؛ مگر اینکه واقعا صاحبخانه بر این کار اصرار داشته باشد!

کاغذ دیواری های خانه, مدل کاغذ دیواری

در زمان نصب کاغذدیواری‌ها باید رنگ و طرح غالب روی دیوار اصلی نصب شود


در زمان نصب کاغذدیواری‌ها باید رنگ و طرح غالب روی دیوار اصلی نصب شود. برای تشخیص این دیوار یک قانون کلی وجود دارد؛ اینکه در اتاق خواب این دیوار درست همانی است که سر تخت در آن جا می‌گیرد و در اتاق نشیمن دیواری که مبل اصلی خانه پشت به آن قرار داده می‌شود یا دیواری که پشت بیشترین تعداد وسایل خانه قرار گرفته است. یادتان باشد دیواری که در آن در یا پنجره قرار گرفته باشد، دیوار اصلی خانه نیست.

دکوراسیون کاغذ دیواری, جدیدترین دکوراسیون کاغذدیواری

به محض ورود به محیطی هر دیواری که بیشتر از همه توجهتان را جلب کرد، همان دیوار اصلی است


برای انتخاب دیوار اصلی خانه یک راه ساده دیگر هم هست؛ اینکه به قدرت احساس و بینایی‌تان تکیه کنید. به محض اینکه وارد محیطی شدید هر دیواری که بیشتر از همه توجهتان را به خودش جلب کرد، همان دیوار اصلی به حساب می‌آید. دیوارهای کوچک را هم در انتخاب‌های‌تان نگذارید چون طرح زدن روی این دیوارها باعث می‌شود خانه کوچک‌تر از معمول نشان داده شود.

شیک ترین دکوراسیون کاغذ دیواری,خرید کاغذدیواری

اگر دیوار در یک سمت ورودی خانه باشد و به عنوان دیوار اصلی خانه انتخاب شود، اتاق بزرگ‌تر به نظر می‌رسد


استفاده از کاغذدیواری با ترکیب رنگ غالب برای دیوار مقابل در ورودی اتاق‌های بزرگ مناسب است چون این انتخاب فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد. اگر دیواری که در یک سمت ورودی خانه است به عنوان دیوار اصلی خانه انتخاب شود، آن وقت اتاق بزرگ‌تر و کشیده‌تر به نظر می‌رسد. اگر دو دیوار کناری در ورودی هم کاغذ شوند، فضا تنگ‌تر و بیشتر فشرده به نظر می‌رسد.

 

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای خانه شما (1)


منبع : مجله منزل / bartarinha.irدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای خانه شما
  • انواع طرح و مدل کاغذ دیواری
  • نمونه های کاغذ دیواری اتاق کودکان
  • نمونه های کاغذ دیواری اتاق کودکان - سری سوم
  • چگونه کفپوش و کاغذ دیواری را انتخاب کنیم
  • ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری
مطلب در سایت مدل موبایل

مطالب دیگر
بهبود شاخص فروافتادگی ولتاژ در شبکه های توزیع شعاعی با بازآرایی همزمان با سایزیابی منبع تولید پراکنده به کمک الگوریتم تجمعی ذرات
بررسی مدیریت دانش km و نقش آن در پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع سازمان ERP
ارزیابی پتانسیل شدت خطر بیابانزایی تالاب کجی نهبندان با استفاده از مدل MICD
بررسی ارتباط بین تمرکز و ثبات مالی در نظام بانکداری ایران
بررسی حوادث نانوفسیلی ثبت شده در رسوبات بارمین – آپتین سازند گرو در کبیرکوه و مقایسه با تعدادی از برشها در حوضه تتیس
ارائه رویکرد راهبردی برای برآورد مستمر و پایدار امنیت شبکه های رایانهای
سنجش توسعه صنعت گردشگری در طراحی مجتمع اقامتی توریستی با تأثیر از معماری پایدار بر اساس مدل SWOT )محدوده مورد مطالعه:شهرستان کلاردشت
بررسی تطبیقی وصف نبرد در اشعار فرخی سیستانی و متنبی
تاثیر عمق آب بر اکولوژی رشد جلبک آگاروفیت گراسیلاریا در سواحل جزر و مدی خلیج فارس - جزیره قشم
طراحی سرپرست فازی برای کنترل کننده سوییچینگ فیدبک خروجیH2/ H∞
  • ۹۶/۰۴/۱۰
  • سحر خانوم