مدل

مدل دکوراسیون های زیبا + ایده های زیبا برای طراحی + مقالات طراحی

مدل

مدل دکوراسیون های زیبا + ایده های زیبا برای طراحی + مقالات طراحی

دکوراسیونی پاییزی و زیبا با ترفندهای زیر

سحر خانوم | دوشنبه, ۶ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۹ ب.ظ

مجموعه: دکوراسیون و چیدماناین مقاله پر از ایده های خلاق و تعداد زیادی صنایع دستی متناسب با فصل پاییز می باشد که می توانید از این ایده های جذاب برای تزئین خانه اتان در فصل پائیز بهره ببرید.


گل های کاغذی
با استفاده از کاغذ های ظریف قهوه ای رنگ گلبرگ هایی را درست کرده و آنها را به شکل گل به هم بچسبانید .می توانید اشکال گوناگونی را با این گلبرگ ها در بیاورید و به این ترتیب آنها را به دیوارهای خانه اتان بچسبانید و فضای خانه را به حال و هوای پائیز نزدیک کنید.

دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه


گلدان های طلایی
تزئینات پاییز نباید طوری باشد که  فضای خانه به دلیل رنگ بندی آن به مدل روستایی نزدیک شود. از آینه ها و گلدان های فلزی استفاده شده است که داخل گلدان ها پر از گل های جنگلی نارنجی رنگ می باشد .حتی برای درست کردن این گلدان ها می توان از گلدان های معمولی استفاده کرد و روی آنها را با اسپری طلایی رنگ کرد.


نکته :
همچنین می توانید ریسمان هایی درست کنید و مهره های فلزی به آنها آویزان کنید و آنها را برای تزئین جلوی شومینه آویزان کنید.

دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه


گل های گندمی
گلدان هایی را انتخاب کنید و سپس داخل آنها را پر از گل های گندم کنید و آن را روی یک طاقچه یا روی شومینه بگذارید .هم چنین استفاده از کدو تنبل هم برای تزئین خانه متناسب با فصل پائیز بسیار مناسب می باشد.

دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه


تاج گل
تاج گلی با گل های کاغذی و هم چنین با تور درست می کنیم و روی آن را با تعدادی گل که آنها هم از جنس کاغذ و رنگی می باشد تزئین می کنیم. بهتر است رنگ این گل ها به رنگ زرد و نارنجی و رنگ های مایل به پائیز باشد.برای درست کردن و چسباندن این گلبرگ ها باید از چسب حرارتی استفاده کرد و در نهایت این تاج گل را به یک قاب چوبی می چسبانیم.

دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه


برگ های کاغذی بلوط
برگ های کاغذی به شکل برگ های بلوط درست کرده و آنها را بر روی شومینه آویزان کرده و تزئین می کنیم .به این ترتیب یک احساس طبیعی را به فضای خانه انتقال می دهیم .همچنین با این کار یک حالت و فضای جنگل مانند را در خانه امان به وجود آورده ایم. دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه
کدوهای فیروزه ای
طاقچه ای از خانه را در نظر گرفته و روی آن کدو تنبل هایی را که با اسپری آبی رنگ به شکل فیروزه ای درآمده اند می گذاریم .هم چنین روی قطعات مشکی رنگی حروف تشکیل دهنده ی پاییز را می نویسیم آنرا به صورت ریسمانی آویزان می کنیم.

  دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه


تزیین قاب های روی دیوار
در این طراحی از انواع شمع های ریز و کوچک در کنار انواع کدوهای زیبا و ریز و به رنگ های گوناگون استفاده شده است .ریسمانی از اینها را درست کرده و آنها را جلوی قابی که به دیوار آویزان است می اندازیم و در نهایت فضای این قسمت از دیوار را به حال و هوای روزهای پائیزی نزدیک می کنیم.

  دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه


تاج گل
تاج گلی مناسب با فصل پائیز درست کنید .برای این کار از یک مفتول فلزی استفاده کرده و به آن گلبرگ های کاغذی که خودتان آنها را درست کرده اید بچسبانید و سپس این حلقه را به آینه آویزان کنید و حتی می توانید روی آن دو عدد گل آفتاب گردان زیبا بچسبانید. هم چنین می توانید جلوی آینه را پر از برگ ها و گل های پائیزی کنید .

دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه


شمعدان های پائیزی
یک شمعدان مشکی رنگ را در نظر بگیرید و داخل آنرا پر از گل های خشک قرمز و نارنجی کنید و سپس یک ظرف شیشه ای روشن را به شکل یک فانوس روستایی در آورده و داخل آن را یک شمع بگذارید و در نهایت آنرا به دیوار آویزان کنید و همچنین می توانید داخل آن را پر از چوب دارچین کنید.پرچم های مثلثی درست کرده و آنها را به هم وصل کنید و روی هر کدام یک دکمه بزنید وآنرا جلوی شومینه آویزان کنید.همچنین یک ردیف سیب های مصنوعی سبز را پشت سر هم روی طاق شومینه قرار دهید.

دکوراسیون پاییزی,چیدمان پاییزی خانه

منبع : seemorgh.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • ایده هایی جالب برای پاییزی کردن فضای بیرونی خانه
  • دکوراسیونی به گرمی و زیبایی رنگ های پاییزی!
  • زیبایی دکوراسیون پاییزی در گوشه‌ و کنار خانه
  • اصول استفاده از رنگ نارنجی در دکوراسیون پاییزی
  • با این 12 راه حس و حال پاییزی را به خانه خود بیاورید
  • خانه پاییزی گرم، با این رنگ ها
مطلب در سایت مدل موبایل

مطالب دیگر
دو روش جدید برای واترمارکینگ کور تصاویر دیجیتال به روش طیف گسترده و در حوزه تبدیل کسینوسی گسسته
اثربخشی آموزش مهارتهای زندگی بر عزت نفس و انگیزش تحصیلی دانش آموزان دختر مدارس راهنمایی شهر کرج
ایفای مسئولیت پاسخگویی با جنبش نرم افزاری
تعیین شاخص فشردگی - Cc برای خاک رس منطقهای از شهر کرمان
اثرات نیتروکسین بر صفات زراعی گلرنگ تحت شرایط تنش خشکی
تدوین استراتژی منابع انسانی با رویکرد توسعه دانش نیروی انسانی در سازمان
بررسی نقش زیرساخت کلید عمومی PKI در تامین بستر حقوقی و قانونی تجارت الکترونیک
اثر پیش بارگذاری گرمائی بر مکانیزم شکست در قطعه ای با ترک مرکزی زاویه دار
بررسی تاثیردونوع کود زیستی و دو روش کاشت برروی عملکرد ذرت علوفه ای
یکپارچه سازی برنامه ریزی و زمانبندی تولید در صنایع فرآیندی چند محصولی با سیستم تولیدی پیوسته
  • ۹۵/۱۰/۰۶
  • سحر خانوم